Özdilek Evden Eve Nakliyat

Ümraniye Nakliyeciler

Merhaba değerli ziyaretçilerimiz; Özdilek nakliyat, 24 yıllık tecrübesiyle siz değerli müşterilerimize ümraniye nakliyeciler olsun, ümraniye evden eve nakliyat hizmeti sunan firmalar arasında olsun her zaman uygun ve kaliteli hizmet vermeyi ilke haline getirmeyi amaçlamıştır. Sürekli güncel politikalarla siz değerli müşterilerimizin karşısına çıkmaktan mutluluk duyduğumuzu belirtir, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

Zamanla tıpkı tüm taşınma süreçleriniz de olduğu gibi ümraniye evden eve nakliyat taşınma işlerinizde de depolama gibi bir ihtiyacın doğması sizi endişelendirmesin. Çünkü firmamız ümraniye evden eve nakliyat yapan firmalar arasında 7/24 depolama hizmeti sunan öncü firmadır. Bu hizmetten yararlanmak ve bilgi almak için; 7/24 açık olan iletişim numaralarımızdan arayabilirsiniz.

Depolama hakkında daha fazla bilgi almak için ozdileknakliyat.com internet adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Buradan hizmetlerimizi anlatan ve depolama hizmetini de barındıran bir diğer makalemize göz atabilirsiniz.

Özdilek Evden Eve Nakliyat Firması olarak Depolama Hizmeti sürecinizde, siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz bu hizmetin güvenli, konforlu ve uygun olması için her zaman çalışmaktayız. Ayrıca;

  • Evden eve eşya depolarımız havadar, temiz ve ferahtır.
  • Depolarımız; 7/24 güvenlik kamerlarıyla güvenlği sağlanmakta ayrıca depo bekçimiz mevcuttur.
  • Depolarımızda ki eşyalarınızın durumunu istediğiniz zaman sorgulayabilirsiniz.
  • İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa gibi büyük illerimizde depolarımız mevcuttur.
  • Depolarımızda ki eşyalarınıza ilaveler yapabilir ya da  almak istediğiniz eşyalarınız olduğu taktirde sürekli açık olan iletişim numaralarımızdan aramanız yeterli olacaktır.
  • Depolarımızda düzenli olarak iklimlendirme ve haşere kontrolü yapılmaktadır.
  • Depolarımızda eşyanızın çalınmasına, hasar görmesine vb. karşı sigorta yapılmaktadır.

Tüm bu teminatlara rağmen, hala kuşku duyduğunuz ya da özel olarak olmasını istediğiniz bir durum varsa, bizimle paylaştığınız taktirde sizlere yardımcı olmaktan çekinmeyeceğimizi belirtiriz.

Tüm bu kapsam ve koşulları içeren nakliye sözleşmesini karşılıklı olarak sigortalı bir şekilde imzalamaktayız.

ümraniye nakliyeciler
ümraniye nakliyeciler

Özdilek evden eve nakliyat olarak, Sadece Nakliyat Değil-GÜVENLİ Nakliyat sloganıyla işe koyulduğumuz tüm evden eve nakliyat/taşımacılık, depolama ya da ekspertiz hizmetlerinin yanında 24 yıllık tecrübemizle hizmet sunmaktayız.

İşini bilen profesyonel bir ekip anlayışı benimseyerek dinamik, genç ve güler yüzlü personellerimiz ve geniş araç portföyü ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.