ümraniye evden eve nakliye | eşya depolama

ümraniye evden eve nakliye | eşya depolama

eşya depolama; Başta evden eve nakliyat olmak üzere ümraniye evden eve nakliye taşınma süreçlerinizde ev, ofis ya da taşınmasını düşündüğünüz her türlü yapıdan gelen eşyaların/yüklerin teslim alınıp, belirli bir süre korunup, belirli nokta/noktalara gönderilmek üzere/istediğiniz süre boyunca depolama noktalarımızda beklemesini istediğiniz eşyalarınızın hazırlanmasıdır.

ümraniye evden eve nakliye

ümraniye evden eve nakliye

Özdilek nakliyat, ümraniye evden eve nakliye hizmetlerinde müşteri beklentilerini ve lojistik ihtiyaçlarını tespit etmektedir. Her türlü evden eve nakliyat/ümraniye evden eve nakliye taşınma süreçlerinizde çözümler bulmaktadır. Böylece siz değerli müşterilerimizin işine değer katacak hizmetler sağlamaktadır.

Özdilek ailesi olarak daha kaliteli, sağlıklı ve aynı zamanda maliyet avantajı sağlayan çözümleri müşterilerimize sunabilmek için eşya depolama teknolojileri geliştirmekte ve farklı çözümler üretmek için sürekli kendimizi geliştiriyor ve güncelliyoruz.

24 yıllık tecrubesi ile Özdilek Nakliyat, sadece evden eve nakliyat olarak değil hem şehirler arası nakliyat hem de başta istanbul olmak üzere tüm Türkiye’ de evden eve taşımacılık sektöründe ümraniye evden eve nakliye hizmetlerindeki edindiği tecrübe süresidir.

17 kişilik ekibimiz ve 4 Araç parkımız ile aynı anda çok büyük ev, işyeri evden eve taşıma hizmeti ile beraber, eşya depolama hizmeti de vermekteyiz. Sürekli güncel olan sitemizden ve 7/24 açık olan iletişim numaralarından bizi arayarak, eşya depolama ve depolama fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Firma olarak ümreniye evden eve nakliyat sürecini anlatan yazımıza buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca eşya taşırken nelere dikkat etmemiz gereken yazımıza da buradan ulaşabilirsiniz.

Bu yazımızda siz değerli müşterilerimize depolama hakkında işinizi koylalaştıracak (özellikle ümraniye evden eve nakliye süreçlerinizde) bilgiler vereceğiz. Peki eşya depolama hakkında dikkat edilmesi gereken nelerdir gelin hep beraber inceleyelim.

  • Depolama Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli?
  • Depolama ne zaman düşünülmeli?
  • Depolama sürecini nasıl başlatabilir siniz?

Depolama yaparken nelere dikkat edilmeli?

Doğru bir zamanda, doğru bir şekilde ve doğru bir planlama ile yapılmış bir depolama önem arz etmektedir. Çünkü taşınma sürecinizi (evden eve nakliyat olsun ümraniye evden eve nakliye olsun) kolaylaştıracak ve bütcenizi rahatlatacaktır. Depolanacak eşyaları bir müddet kullanmayacağınızı bu yüzden planlamanızı buna göre yapmanızı tavsiye ederiz.

Depolama ne zaman düşünülmeli?

Özdilek ailesi olarak ümraniye evden eve nakliye süreçleriniz de siz değerli müşterilerimize sadece eşya depolama hizmeti sunmamaktadır. Depolama öncesirehberlik hizmeti de sunmaktadır. Bu şekilde hem depolama öncesi depolama hakkında bilgi sahbi olursunuz hem de depolanacak eşya/malların ne koşullarda depolacağını öğrenmiş olursunuz. Depolamayı;

  1. Şahsi ev, ofis ya da mülk alımlarında alma işleminin uzadığı zamanlar da gecici süreliğine,
  2. Bir veya bir kaç ay sürecek tatil/iş seyahatlerinizde,
  3. Özel bir neden veya gereksinimden dolayı depolama ihtiyacı olan zamanalarda,

düşünebilirsiniz. Çünkü doğru bir biçimde ve zamanında yapılmış bir depolama hem zaman açısından hem de maliyet açısından size olumlu katkı sağlayacaktır. Özdeilek ailesi olarak her türlü taşınma süreçleriniz de ya da ümraniye evden eve nakliye taşınmalarınızda size bu hizmeti sunmaktayız.

Depolama sürecini nasıl başlatabilir siniz?

Gerek tüm taşınma süreçleriniz de (evden eve nakliyat, evden eve taşımacılık, şehiirler arası taşımacılık, ümraniye evden eve nakliye, ataşehir evden eve nakliyat vb.) olsun gerekse depolama süreciniz olsun firma olarak her zaman siz değerli müşterilerimizin yanındayız.

Depolanacak eşyalarınızı; A’ dan Z’ ye kadar paketleyip, ferah, temiz ve güvenli olan depolarımızda uygun eşya depolama fiyatları ile evinizden/ofisinizden alıyoruz. Tüm eşyalarınızı nakliye sözleşmesi ile teslim alıp, bir nüshasını sizlere teslim ediyoruz. Depdaki  eşyalarınızı istediğiniz zaman istediğiniz yere taşınması konusunda da firma olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Özdilek ailesi olarak ümraniye evden eve nakliye sürecinizde kolaylıklar dileriz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir