ümraniye evden eve nakliyat

Değerli Ziyaretçilerimiz, 24 yıllık tecrübesi ile Firmamız Özdilek Nakliyat ümraniye evden eve nakliyat hizmetinde de hep yanınızda. Biliyoruz ki taşınmak çok çetrefilli ve zor bir süreç, Fakat doğru firma ile çalışmak sizin yükünüzü en az yarıya kadar indirecektir, aksi taktirde yanlış firma seçimi beklenmedik maddi kayıpların yanında zaman kaybı da yaşatacaktır. Bu bağlamda ozdileknakliyat.com olarak ümraniye evden eve nakliyat taşıma hizmeti için taşınma öncesi, taşınma sırası ve taşınma sonrası firmamız siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.

ümraniye evden eve nakliyat

İstanbul içinde bir çok firma evden eve taşıma hizmeti vermektedir. Fakat, her evden eve nakliyat yapan firma eşyalarınıza özen göstermez ve yanınızda olmaz. Özdilek Nakliyat olarak ümraniye evden eve nakliyat hizmetleri için Şirket politikamız çok katmanlı pazarlamaya dayalı müşteri kazanmaktır.

Amaç otoreklam, ve beğeni müşterisi

Bizim için önemli olan müşteri memnuniyetinin yüksek tutulmasıdır. Ancak bu şeklide diğer müşterilerimze referans olacağımızı düşünmekteyiz. Yani müşterimiz memnun olsun başka ihtiyacı olan ve ümraniye evden eve nakliyat hizmet arayanlara tavsiye etsin isteriz. Bunun hem Şirket olarak  politikamız olmasını istiyoruz. Hem de bu çalışma prensibi ile müşterilerimizin memnuniyeti açısından olumlu geri dönüş aldığımız bi model olsun istiyoruz. İşte bu yüzden tüm çalışmalarımızı bu doğrultuda gerçekleştirerek siz değerli müşterilerimize her zaman yenilikleri sunan bir firma olmaya çalışıyoruz. Ayrıca değişen ve güncellenen çalışma prensiplerinden tutun da nakliyat ve taşıma sektöründe gelişen şartlara uyum sağlamak için sürekli kendimizi güncelliyoruz. Bu şekilde siz değerli müşterilerimizin zamandan tasarruf kazanmaları ve taşınma işlerindeki sorunların çözüm odağı olmak için ozdileknakliyat.com ailesi olarak ümraniye evden eve nakliyat hizmetlerinizde hep yanınızda olmaya çalışıyoruz.

Kaliteli Hizmet, daha çok Müşteri, daha çok kazanç

Kaliteli Hizmet vermek tabii ki müşterilerimizin en çok beklentide olduğu durumdur. ümraniye evden eve nakliyat taşınma sırasında eşyalınızın zarar görmeden demontesinin yapılması, gerek mutfak gerekse diğer kırılacak eşyaların ve diğer eşyaların toplanması, paketlenmesi, taşınması ve tekrar kurulması kalifiye montorlerimiz tarafından yapılmaktadır.

ümraniye evden eve nakliyat

ümraniye evden eve nakliyat

Kalifiye eleman demek hızlı ve kaliteli iş demek

24 yıllık tecrubesi ile Özdilek Nakliyat, sadece evden eve nakliyat olarak değil hem şehirler arası nakliyat hem de başta istanbul olmak üzere tüm Türkiye’ de evden eve taşımacılık sektöründe evden eve nakliye hizmetlerindeki edindiği tecrübe süresidir. 17 kişilik ekibimiz ve 4 Araç parkımız ile aynı anda çok büyük ev, işyeri evden eve taşıma hizmeti ile beraber, küçük araçlarımız ile daha küçük ev ve işyeri nakliyat hizmeti de vermekteyiz.

Randevulu sistem: zamandan tasarruf, işten tasarruf, maliyetten tasarruf,

Özdilek Nakliyat, tüm müşterilerini işyeri ve ev taşımacılığında büyüklüklerine göre randevu vermektedir. Tam günü ve tam zamanında ozdileknakliyat.com olarak ümraniye evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Çalışma mantığı olarak evden eve nakliyat başlangıcından sonra yaklaşık bitiş saati müşterilerimize iletilmektedir. Eğer taşınma sırasında program değişikliğine gidilirse anında yedek araç ve personellerimiz işlemi hızlandırmak için desteğe gelmektedirler.

Nereden biliyoruz ?

Çünkü biz de taşınıyor ve taşınmanın ne kadar zor ve çetrefilli bir iş olduğunu biliyoruz. Büyük emek harcayarak aldığınız eşyalarınızın gözünüzün önünde dikkatsizlik yüzünden deforme olması yada taşınma esnasında bizden kaynaklı sorunlardan dolayı zarar görmesi maddiyatın dışında manevi olarak ta yıkıcı olduğunu biliyoruz. Bu yüzden tüm evden eve nakliyat/ümraniye evden eve nakliyat süreçlerinizde yanınızdayız.

Pratik Taşınma önerilerini anlattığımız şu yazımızı da okumanızı tavsiye ediyor, ümraniye evden eve nakliyat taşınma süreçlerinizde siz değerli müşterilerimize fayda sağlayacağını düşünüyoruz.

Siz akşam yemeğini düşünün taşınma işi bizde.

Bir düşünce üzerine “ümraniye evden eve nakliyat

  1. Geri İzleme: ümraniye evden eve nakliye | eşya depolama | Özdilek Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir