pendik evden eve | Paketleme Nasıl Yapılır?

Taşınırken Paketleme Nasıl Yapılır?

Merhaba değerli ziyaretçilerimiz; ev taşımak denilince çoğunuzun telâşını, endişesini ve taşınma sırasında kaybettiğiniz zamanın kaygısını anlıyoruz. ozdileknakliyat.com ailesi olarak pendik evden eve nakliyat hizmetini siz değerli müşterilerimize sunmaktan mutluluk duyarak, yukarıda bahsettiğimiz sorunları dert etmeden keyifli bir evden eve nakliyat süreci ile sizlere hizmet vermekteyiz. Taşınırken, taşınma sırasında ve taşınma sonrası kolayca eski düzeninize geri dönmeniz, zaten yorucu ve karmaşık olan taşınma işiniz için iyi bir paketlemenin önemli bir ayrıntı olduğu unutulmamalıdır. Peki paketleme nasıl yapılır, ne zaman yapılmalı, paketleme yapılırken nelere dikkat edilmeli  ve en önemlisi  paketlemenin aşamalarına gelin hep beraber bakalım.

 • Paketlemenin önemi nedir?
 • Paketleme nasıl yapılmalı?
 • Paketleme ne zaman yapılmalı?
 • Paketleme yapılırken nelere dikkat edilmeli?
 • ozdileknakliyat.com ailesi olarak pendik evden eve nakliyat hizmetinde paketleme nasıl yapılır.

Paketlemenin önemi nedir?

Paketlemenin önemi sadece taşınma sürecinde değil taşındıktan sonrada taşınma sürecini etkilediğinden dolayı iyi bir paketleme önem arz etmektedir. ozdileknakliyat.com ailesi olarak pendik nakliyat surecinizde ve iyi bir evden eve nakliyat taşınması süreci geçirmeniz için yanınızdayız. Güncel personellerimiz ve politikalarımızla bir tık kadar uzağınızdayız.

Paketleme nasıl yapılmalı?

pendik evden eve

pendik evden eve

Paketleme sürecine paketlenecek eşyaların cinsine, miktarına ve ağırlığına göre paket temini ile başlanılmalıdır. Bu bağlamda siz değerli müşterilerimize evden eve nakliyat sürecinde ve pendik evden eve taşınmalarınızda uygun paket temini için bizimle taşınma süreci öncesi iletişime geçerek temin etme hizmeti vermekteyiz.

 

Paketleme ne zaman yapılmalıdır?

Paketleme aşamasına taşınma gününüzün yaklaşmasıyla birlikte başlayabilirsiniz. Böylece hem kısıtlı bir zamanınız olmaz hemde telaş yapmadan rahat bir şekilde paketleme imkanınız olur. Yeterli zaman ve donanıma sahip olduktan sonra yapacağınız paketleme aşaması sizlere taşınırken kolaylık sunacaktır. Unutmayın paketleme işinizi kolaylaştıran bir süreçtir aksine işinizi zorlaştıran ve karmaşa yaratan bir durum değildir. Paketleme konusunda ozdileknakliyat.com ailesi olarak evden eve nakliyat işlerinizde siz değerli müşterilerimize 7/24 destek verecek uzaman ekbimizle yanınızdayız. 24 yıllık tecrübemiz ile isterseniz profesyonel bir şekilde paketleme hizmetide sunmaktayız.

Paketleme yapılırken nelere dikkat edilmeli?

Paketleme aşamasının iyi yönetilmesi taşınma sürecinde sizlere kolaylık sağlayacaktır. Tabi iyi bir paketleme yapılırken;

 1. Paketlenilecek eşyanın sargı malzemeleri ile sarılıp öyle paketlenmesine önem verilmeli,
 2. Paketleme yapılırken tüm kolilere etiket yapılması,
 3. Gerekirse renklendirmelerin yapılması,
 4. Paket içeriklerinin not edilmesi,
 5. Paketleme işleminin oda oda ya da bölüm bazlı yapılması,
 6. Çok ağır yada büyük paketlerin yapılmasından kaçınılması,
 7. En önemlisi işinizi ve taşınma sürecinizi kolaylaştıracak özellikte olması gerekmektedir.

 

Ayrıca paketleme ile ilgili mevzuata buradan bakabilir, daha fazla ayrıntı ve bilgilere erişebilirsiniz.

ozdileknakliyat.com ailesi olarak pendik evden eve nakliyat hizmetinde paketleme nasıl yapılır.

Taşınma işinizi kolayalaştıran bir çok önemli ayrıntı olduğu unutulmamalı. Doğru firma seçimi, iyi bir taşıma sözleşmesi örneği, hatta doğru bir zamanlama bile taşınma işinizi kolaylaştıracak etmenlerden biridir. Bu yazımız da siz değerli müşterilerimize taşınma sürecini kolaylaştıran etmenler üzerinde durmaya çalıştık. Bu etmenlerden paketlemenin öneminden kısaca bahsettik. Özdilek evden eve nakliyat firması olarak siz değerli müşterilerimize pendik evden eve nakliyat süreçlerinizde yapacağınız paketleme işlemlerinizde önceden bizimle iletişime geçerek paketleme konusunda destek alabilirsiniz.

Taşınma gününüze bir kaç gün kala ozdileknakliyat.com ailesi olarak pendik nakliyat sürecinde siz değerli müşterilerimizin evine profesyonel ekibimizle gelmekteyiz. De-montesi yapılacak eşyaların sökülüp, paketlenmesinden tutunda kırılacak eşyaların paketlenmesine kadar tüm eşyalarınızı paketleyip, taşıma aşamasına hazırlıyoruz.

Buradan evden eve nakliyat ile ilgili diğer yazımıza göz atabilirsiniz.

Özdilek nakliyat olarak keyif ve huzur dolu bir evde yaşayacağınız bir yaşam diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir