kartal evden eve nakliyat | Taşıma Sözleşmesi

kartal evden eve nakliyat|Taşıma Sözleşmesi

Taşıma süreci göründüğünün aksine zor, zahmetli ve meşakatli bir süreç değildir. Tabiki iyi bir firmayla taşınması ve yapılması gerekenlerin bilinmesi şartıyla. Özdilek Nakliyat olarak  kartal evden eve nakliyat hizmetlerinde yanınızdayız. Değerli müşterilerimizin memnuniyeti açısından önem teşkil eden etkenlerden biri olan taşıma sözleşmesi konusunda bir takım bilgilerin öğrenilmesi konusunda kartal evden eve nakliyat işlerinde müşterimiz  olarak fayda sağlayacağnızı düşünüyoruz.

Bu nedenle taşıma sözleşmesinin ne olduğunu, hangi maddeleri kapsadığını, ne zaman imzalanması gerektiğni ve doğru bir nakliye sözleşmesi örneğinin imzalanması konusunda bir takım bilgilere sahip olunması önem arz etmektedir.

taşıma sözleşmesi nedir?

taşıma sözleşmesi evden eve nakliyat ya da şehirler arası taşımacılık yapılırken  taraflar arasında imzalanan gerek özel gerekse standart maddeleri içeren, tarafları hukuki yönde birbirlerine bağlayan hükümler içeren ve mutlaka taşıma öncesinde imzalanması gereken bir sözleşme olarak tanımlanabilinir. Unutulmaması gereken ve önem arz eden bir nokta ise sözleşmenin güncel olması ve karşılıklı olarak imzalanan sözleşme örneğinin iki nüsha olarak düzenlenip, tarafların birer nüshasını teslim almaları gerekmektedir. kartal evden eve nakliyat taşınma süreçlerinizde firma olarak ilk önceliğimiz siz değerli müşterilerimize bilgi aktarıp ve taşınma başlamadan önce nakliye sözleşmesini imzalamaktır.

kartal evden eve nakliyat sözleşme örneği’ ni nereden temin edebilirim?

Sağlıklı bir taşıma sürecinin gerçekleşmesi ve taraflar bazında her hangi bir sorun yaşanmaması için mutlaka doğru bir yük taşıma sözleşmesi örneği‘ nin imzalanması gerekmektedir.Bu nedenle siz değerli müşterilerimize Kartal Evden Eve Nakliyat olarak en iyi hizmeti sunmayı adeta bir politika haline getirmiş olup, nakliye sözleşmesinin örneğinin temini konusunda da yardımcı olmaktayız.

Kartal Evden Eve Nakliyat

Kartal Evden Eve Nakliyat

yük taşıma sözleşmesi örneği hangi maddeleri kapsamalıdır?

Tıpkı doğru bir yük taşıma sözleşmesi örneğinin seçilmesi konusunun ne kadar önemli olduğu kadar bu sözleşmelerin doğru, açıklayıcı, tarafları bağlayıcı olması ve taşıma sürecini kolaylaştırıcı maddelere yer vermeside önem arz etmektedir. Bu bağlamda; taşıma sürecinizin başlamsı anından taşıma sürecinin bitmesi anına kadar geçen sürede sağlıklı bir taşımanın gerçekleşmesi için sözleşmenin kapsadığı hükümlerin özellikleri;

  • Tarafları olumsuzluklara karşı koruyucu nitelikte olması,
  • Sözleşmenin maddelerinin açık net ve anlaşılır olması,
  • Taşınacak yük, eşya yada malın cinsinin, miktarının net olarak belirtilmesi,
  • Taşınacak ev yada ofisin bina konumunu kat durumunu ve oda sayısının ne kadar olduğu belirtecek nitelikte olması,
  • Mutlaka taşımanın yapılacağı tarih bölümünün olması,
  • Taşıma ücreti, kapora gibi ücretin bulunduğu bölümün olması,
  • Tarafların özel şartlarını belitebilecek bir bölümün olması gerekmektedir.

nakliye sözleşmesi ne zaman imzalanmalıdır?

ozdileknakliyat.com ailesi olarak kartal evden eve nakliyat taşınma süreçlerinizde siz değerli müşterilerimize sürekli olarak güncel tuttuğumuz ve nakliye sözleşmesi örneğini tüm şubelerimizde kullanmaktayız. Güncel sözleşme örneğini taşıma süreci başlamadan önce karşılıklı olarak imzalıyoruz. Bu şekilde taşıma başlamadan önce taşınmanın ehemniyeti açısından önlem almış oluyoruz. Bu şekilde firma olarak kartal evden eve nakliyat hizmetlerinde siz değerli müşterilerimize güven duygusu kazandırmamayı amaçlıyoruz. Eğer evnizi ya da ofisinizi taşımayı düşünüyorsanız ve taşınma gününüz belliyse öncelikle kaliteli bir firmayla anlaşıp, sözleşmenizi imzalamanızı tavsiye ederiz. Merak ettiğiniz tüm konularda( gerek evden eve nakliyat gerekse kartal evden eve nakliyat olsun) internet sayfamızı takip edebilirsiniz. 7/24 açık olan telefonlarımızdan bizlere ulaşabilir, her türlü konuda yardım alabilisiniz. Tüm evden eve nakliyat işlerinizde ya da kartal evden eve nakliyat taşınma süreçlerinizde işinize yarayacağını düşündüğümüz güncel nakliye sözleşmesi örneği hakkında da bilgi talebinde bulunabilirsiniz. Özdilek ailesi olarak kartal evden eve nakliyat taşınma sürecinde kolaylıklar diliyoruz.

Çalışma prensibimizi ve vizyonumuzu anlattığımız yazımıza ulaşmak için lütfen tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir